آموزش راهمام بخش مدیر شعبه

تعیین سطح دانش آموز در راهمام

برای تعیین سطح دانش آموز در راهمام به روش زیر عمل کنید: در این مرحله باید اطلاعات دانش‌آموز را وارد کنید: دکمه ثبت و ذخیره را کلیک کنید.

تعیین سطح دانش آموز در راهمام بیشتر بخوانید »

ایجاد دانش‌آموز در راهمام

برای ایجاد دانش‌آموز جدید در راهمام به روش زیر عمل کنید: در این مرحله باید اطلاعات دانش‌آموز جدید را وارد کنید: و در آخر دکمه ذخیره را کلیک کنید.

ایجاد دانش‌آموز در راهمام بیشتر بخوانید »

ایجاد کلاس در راهمام

برای ایجاد کلاس در راهمام به روش زیر عمل کنید: در این مرحله باید اطلاعات مربوط به کلاس جدید را وارد کنید: و در آخر دکمه ذخیره را کلیک کنید.

ایجاد کلاس در راهمام بیشتر بخوانید »

ثبت نمرات در راهمام

برای ایجاد لیست نمرات و ثبت نمرات در راهمام به روش زیر عمل کنید: عنوانی را برای لیست نمرات وارد نمایید و بر روی دکمه (ذخیره و ادامه) کلیک کنید. در ادامه یک لیست نمرات جدید با وضعیت (منتشر نشده) ایجاد می شود که در آن دانش آموزان ثبت نامی در کلاس را مشاهده می

ثبت نمرات در راهمام بیشتر بخوانید »

حضور و غیاب خودکار دانش آموزان در کلاس مجازی

یکی از قابلیت های بسیار خوب موجود در راهمام امکان حضور و غیاب خودکار دانش آموزان حاضر در کلاس مجازی است. که به مدرس کمک می کند با صرفه جویی در زمان و تنها با یک کلیک، وضعیت حضور و غیاب دانش آموزان موجود در کلاس مجازی را انجام دهند. برای انجام حضور و غیاب

حضور و غیاب خودکار دانش آموزان در کلاس مجازی بیشتر بخوانید »

نمایش و پخش ویدیو/صوت در کلاس مجازی بیگ بلو باتن

یکی از قابلیت های بسیار خوب و مفید در محیط کلاس مجازی بیگ بلو باتن امکان پخش و کنترل نمایش ویدیو و یا صوت توسط مدرس برای دانش آموزان حاضر در کلاس آنلاین است. با استفاده از این قابلیت، اشتراک گذاری ویدیو و صوت در کلاس آنلاین بیگ بلو باتن به روش های زیر امکان

نمایش و پخش ویدیو/صوت در کلاس مجازی بیگ بلو باتن بیشتر بخوانید »

برگزاری آزمون آنلاین در راهمام

این آموزش شامل بخش های زیر است: ایجاد آزمون آنلاین مشخصات و تنظیمات آزمون آنلاین افزودن و مدیریت سوالات آزمون آنلاین دعوت از دانش آموزان برای شرکت در آزمون آنلاین مشاهده پیش نمایش آزمون آنلاین انتشار آزمون آنلاین مشاهده نتایج شرکت در آزمون آنلاین یکی از بخش های بسیار مهم و کاربردی در سیستم مدیریت

برگزاری آزمون آنلاین در راهمام بیشتر بخوانید »

ثبت نام دانش آموز و پرداخت از حساب اعتباری توسط مدیر شعبه

یک امکان خوب برای مدیران شعب جهت کاهش مراجعه به درگاه بانکی در هنگام ثبت نام و پرداخت شهریه، استفاده از حساب اعتباری است. به این معنی که مدیر شعبه به میزان دلخواه موجودی خود را افزایش داده سپس اقدام به ثبت نام دانش آموز نمایید. تا از موجودی خود در حساب کاربری کسر شود.

ثبت نام دانش آموز و پرداخت از حساب اعتباری توسط مدیر شعبه بیشتر بخوانید »

ثبت نام قسطی دانش آموز در راهمام

برای ایجاد ثبت نام قسطی ابتدا از زیر منوی مدیریت مالی وارد بخش اقساط شوید و بر روی دکمه ایجاد ثبت نام قسطی کلیک کرده تا پنل زیر نمایش داده شود. نکات: فیلد ها به ترتیب: و در آخر بر روی دکمه ذخیره کلیک کنید.

ثبت نام قسطی دانش آموز در راهمام بیشتر بخوانید »

قراردادن عنوان برای جلسات ضبط شده کلاس مجازی در راهمام

با توجه به اینکه پس از ضبط جلسه کلاس مجازی، جلسه ضبط شده فاقد عنوان است. برای قراردادن عنوان برای جلسات ضبط شده کلاس مجازی مراحل زیر را دنبال نمایید: وارد بخش کلاس ها شوید. و کلاس را در حالت ویرایش باز کنید. وارد بخش جلسات ضبط شده کلاس شوید. هر ردیف ضبط شده، دارای یک دکمه ویرایش است.

قراردادن عنوان برای جلسات ضبط شده کلاس مجازی در راهمام بیشتر بخوانید »