سوالات متداول راهمام

راهمام (راهکار مدیریت آموزشی مروارید) یک سامانه تحت وب جامع مدیریت آموزشی ویژه موسسات آموزشی، آموزشگاه ها، مهدکودک ها، واحد های آموزش ارگان ها و سازمان ها است.

راهمام صفر تا صد فرایند مدیریت امور آموزشی را با امکانات جامع و متنوع مانند مدیریت ثبت نام ها، مدیریت دانش آموزان، دانشجویان و یا کارآموزان، مدیریت شعب و نمایندگی ها، امورمالی، ثبت نام آنلاین، انبارداری و منابع انسانی و تمامی امکانات مورد نیاز جهت ثبت، پردازش، آمار و گزارش گیری از داده ها را ارائه می کند.

شما صاحب یک آدرس منحصر بفرد اینترنتی می شوید، مانند (www.example.ir) که از طریق آن هم به سامانه مدیریت آموزشی راهمام جهت انجام تمامی امور آموزشی اعم از ثبت نام، مدیریت دانش آموزان، مدیریت کلاس ها یا دوره ها و کلیه امکانات مورد نیاز جهت مدیریت امور آموزشی دسترسی خواهید داشت. بعلاوه یک وب سایت شیک و حرفه ای برای معرفی مرکز آموزشی شما و همچنین اطلاع رسانی و انتشار فعالیت ها، اخبار، آموزش ها، تصاویر و کلی کار دیگه…

خیر. شما هیچگونه نیازی به نصب برنامه ای بر روی کامپیوتر نخواهید داشت. و تمامی کارها بصورت آنلاین و از طریق کامپیوتر، لب تاپ یا تلفن همراه و در هر جایی که هستید انجام خواهید داد.

بله. دانشجویان، دانش آموزان و یا والدین آنها می توانند در یک محیط کاربر پسند و بسیار آسان فرایند ثبت نام و پرداخت آنلاین شهریه اقدام نمایند و در انتها رسید ثبت نام خود را که حاوی مشخصات کامل ثبت نام بهمراه توضیحات دلخواه شما را دریافت نمایند.

کارمزد ثبت نام یعنی شما بجای پرداخت هزینه هنگفت تهیه یک سامانه آنلاین و هزینه پشتیبانی، شما تنها مبلغ کارمزد بسیار ناچیزی در هنگام ثبت نام هر دانش آموز در کلاس پرداخت می کنید. و در زمانی که هیچگونه ثبت نامی ندارید از تمامی امکانات سامانه راهمام، داشتن یک وب سایت شیک و حرفه ای و پشتیبانی قدرتمند بصورت رایگان بهرمند می شوید!

زیرا میزان ترافیک و مصرف منابع سخت افزاری و نرم افزاری در مراکزی آموزشی بزرگ نظیر موسسات آموزشی بزرگ کاملا متفاوت با مراکز آموزشی کوچک نظیر آموزشگاه ها، مهدها و پیش دبستانی ها است، و برای هر کدام تمهیدات خاصی در میزبانی و پشتیبانی صورت می گیرد.