نرم افزار مدیریت آموزشگاه راهمام

نرم افزار آنلاین مدیریت آموزشگاه راهمام به مدیران آموزشگاه کمک  می کند تا انجام کلیه امور مربوط به مدیریت یک آموزشگاه، اعم از مدیریت تعیین سطح ها، ثبت نام ها، مدیریت کلاس های حضوری و مجازی، امور مالی، صدور گواهی، اطلاعات دانش آموزان و … را به سادگی مدیریت نمایند.

راهمام با شناخت و راهکارهای صحیح نیازهای رو به رشد آموزشگاه ها و انواع مراکز آموزشی مختلف در طی چندین سال گذشته سعی کرده است که بعنوان کارآمدترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه توسعه پیدا کند.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه راهمام برای انجام انواع عملیات های مدیریت آموزشی و ثبت نام ها، مدیریت مالی، مدیریت منابع و انواع گزارش گیری تولید شده است. با راهمام می توانید براحتی دوره های مختلف را بصورت آنلاین ارائه کنید تا مخاطبین و دانش پذیران براحتی با تلفن همراه و یا کامپیوتر بصورت اینترنتی اقدام به پرداخت شهریه و ثبت نام کنند.

راهمام

چرا باید از راهمام استفاده کنیم؟​

صرفه جویی در هزینه ها

مدیریت اطلاعات بشکل کاملا الکترونیکی و آنلاین بمعنی صرفه جویی در استفاده از نیروی انسانی مازاد، مصرف کاغذ و ابزارها است.

صرفه جویی در زمان

جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی نیروی انسانی در ساماندهی و نگهداری از اطلاعات و محافظت از معدوم شدن اطلاعات.

ساماندهی اطلاعات

ساماندهی تمامی اطلاعات اعم از مالی، آموزشی، اسناد و مدارک دانش آموزان، مدرسان و دیگر کاربران و دستیابی سریع به آنها در هر زمان و هر مکان.

کاهش مراجعات حضوری

با الکترونیکی کردن فرایندها از اطلاع رسانی تا ثبت نام اینترنتی باعث می شود مراجعات حضوری به طور چشم گیری کاهش یابد.

افزایش دقت و کاهش خطا

افزایش دقت و کاهش خطا

تمامی اطلاعات ورودی کاربر، کنترل و اعتبار سنجی می شود که در نتیجه اطلاعات بشکل کاملا مطمئن و ساختارمند ذخیره و نگهداری می شود.

 

دسترسی در هر مکان و هر زمان

از دانش آموزان جهت ثبت نام تا مدیران جهت کنترل اطلاعات در هر زمان و مکان از طریق تلفن همراه یا کامپیوتر تمامی امور قابل انجام است.

مدیریت دوره ها و کلاس ها

ایجاد و ساماندهی کلاس ها و دوره های آموزشگاه به آسانی در سیستم مدیریت آموزشی راهمام امکان پذیر است. شما می توانید مشخصات مختلفی نظیر انتخاب ترم، تعیین ظرفیت ثبت نام، انتخاب مدرس برای کلاس و دوره، حضور و غیاب، تعیین مبلغ شهریه ثبت نام، انتخاب روز و ساعات برگزاری کلاس و سایر مشخصات دیگر را برای ایجاد و مدیریت کلاس ها و دوره ها استفاده نمایید.

پرداخت اینترنتی شهریه

قابلیت پرداخت اینترنتی شهریه و ثبت نام در دوره ها وکلاس ها یکی از بخش های اساسی و کاربردی در نرم افزار آموزشگاه راهمام است. به این صورت که دانش آموزان می توانند از طریق تلفن همراه و یا کامپیوتر وارد سامانه شده و لیست دوره های ارائه شده بهمراه مشخصات را مشاهده و سپس با انتخاب دوره یا سطح مورد نظر اقدام به ثبت نام و پرداخت آنلاین مبلغ شهریه نمایند.

از مزایای ثبت نام اینترنتی و پرداخت آنلاین شهریه، صرفه جویی چشم گیری در زمان و هزینه ها است، که این مزیت هم شامل آموزشگاه و هم دانش آموزان می شود. از صرفه جویی در هزینه های تردد، سوخت و زمان تا صرفه جویی در زمان و هزینه نیروی انسانی جهت پاسخگویی و مدیریت کاغذی و فیزیکی ثبت نام ها و ساماندهی پرونده های ثبت نام دانش آموزان دانست.

از اینرو بهرمندی از این قابلیت بالقوه در آموزشگاه سبب می شود نتایج و تحول اساسی در مدیریت نوین یک آموزشگاه با هدف همگام شدن با فناوری ها و روش های جدید روز می شود. 

امکانات شاخص مدیریت آموزشی در راهمام

مدیریت ترم و یا سال تحصیلی

در راهمام ساماندهی ساختار دوره ثبت نام ها نظیر ترم یا سال تحصیلی به آسانی انجام می شود. و شما می توانید بطور مثال خصوصیاتی نظیر چون تاریخ شروع و پایان ترم یا سال تحصیلی را مشخص نمایید. همچنین شما می توانید گزارش گیری بر اساس ترم و یا سال تحصیلی انجام داده و یا ترم ها/سال تحصیلی ها را با هم مقایسه نمایید، تا راهمام اطلاعات مفیدی را برای شما نمایش دهد.

مدیریت دپارتمان ها و گروه های آموزشی

در صورتی که موسسه آموزشی یا مرکز آموزشی شما دپارتمان ها (بخش ها) و گروه های آموزشی مختلفی دارا است، راهمام این امکان را به شما می دهد که به آسانی تمامی دپارتمان ها و گروه های آموزشی مرتبط با آنها را ساماندهی نمایید.

مدیریت سطح ها و یا دوره ها

در راهمام شما می توانید سطح ها و یا دوره ها را بهمراه اعمال پارامترهایی نظیر سطح یا دوره پیش نیاز، گروه آموزشی مرتبط، محدوده سنی، مبلغ و ... تعریف نمایید.

مدیریت کلاس ها

مدیریت کلاس ها در راهمام به آسانی انجام می شود و شما به راحتی می توانید با انتخاب نوع سطح یا دوره به تعداد دلخواه کلاس (section) با خصوصیاتی نظیر ترم یا سال تحصیلی، مدرس، ظرفیت مجاز، جنسیت و سایر خصوصیات مورد نیاز را ثبت نمایید تا دانش آموزان بتوانند براحتی و بصورت آنلاین در این کلاس ها ثبت نام کنند.

مدیریت اطلاعات دانش آموزان

در راهمام در کنار وجود امکان ایجاد و مدیریت اطلاعات دانش آموزان توسط کاربران مدیریت مرکز آموزشی، خود دانش آموزان و یا والدین آنها هم می توانند بصورت آنلاین اطلاعات و مشخصات فردی خود را بصورت آنلاین در راهمام ثبت اولیه کنند و سپس اقدام به ثبت نام در کلاس مورد نظر کنند.

تعیین سطح دانش آموز

در بسیاری از سیستم های آموزشی، دانش آموز پیش از ثبت نام و شروع یادگیری میبایست سطح و مهارت آن توسط کارشناس و یا مدرس معیین شده از جانب موسسه یا آموزشگاه مشخص شود تا در سطح مناسبی قرار گیرد. راهمام امکان مدیریت و گزارش گیری تعیین سطح دانش آموزان را پیش از ثبت نام و شروع فرایند یادگیری را بصورت ویژه فراهم می کند.

حضور و غیاب، نمرات و گواهی پایان دوره

در راهمام مدرسان نقش ویژه ای ایفا می کنند، آنها می توانند با ورود به حساب کاربری خود و مشاهده لیست کلاسهای ثبت شده برای آنها به دانش آموزانی که در کلاس ثبت نام کرده اند دسترسی داشته باشند. مدرسان از حساب کاربری خود می توانند به حضور و غیاب دانش آموزان، و نمرات دانش آموزان را ثبت نمایید. راهمام بصورت خودکار پس از اتمام دوره آموزش گواهی پایان دوره دانش آموز را بر اساس الگوی از پیش تعریف شده توسط موسسه یا آموزشگاه صادر نمایید.

گزارش گیری متنوع

امکان گزارش گیری متنوع از میزان ثبت نام ها بر اساس پارامترهای متفاوتی نظیر، تاریخ، سطح یا عنوان دوره، مدرس، شعب، ترم یا سال تحصیلی و ... وجود دارد که به شما کمک می کند دید و تسلط بسیار خوبی بر روند آموزش و مرکز آموزشی خود داشته باشید.

مدیریت مالی در راهمام

امکانات شاخص مدیریت مالی و حسابداری در راهمام

پرداخت آنلاین شهریه

فراگیران و یا والدین آنها براحتی و بصورت اینترنتی و از طریق درگاه بانکی می توانند اقدام به پرداخت شهریه و یا مبلغ دوره کنند.

مدیریت و پرداخت اقساط بصورت آنلاین

از بخش مدیریت امکان تعریف ثبت نام از نوع قسطی وجود دارد و دانش آموز می تواند مبلغ شهریه و یا دوره را بصورت قسطی و بصورت آنلاین پرداخت کند.

تعریف انواع استثناء ها برای ثبت نام

امکان ثبت نام دانش آموز با مبلغ اختصاصی بهمراه برچسب خاص وجود دارد، بطور مثال اگر تسهیلاتی را برای مراکز خاص در نظر دارید این امکان بسیار کاربردی خواهد بود.

تعرفه بندی اختصاصی

شما می توانید تعرفه بندی اختصاصی را برای هزینه سطح ها و یا دوره ها در شعب دلخواه خود ایجاد نمایید، بطور مثال در صورتی که در روستاها تعرفه خاصی را برای ثبت نام در نظر گرفته اید، شما می توانید از این امکان سودمند تعرفه بندی اختصاصی استفاده نمایید.

صدور فاکتور

این ویژگی به شما امکان می‌دهد تا به سادگی فاکتورهای رسمی خود را ایجاد، مدیریت و گزارش گیری کرده و کاربران اعم از دانش آموزان می توانند براحتی از حساب کاربری خود فاکتورهای خود را مشاهده و پرداخت نمایند.

قابلیت کیف پول

کاربران مدیر و یا مدیران شعب می توانند حساب اعتباری خود را در سامانه افزایش دهند و به منظور کاهش مراجعه به درگاه بانکی و ورود مجدد مشخصات کارت بانکی اقدام به ثبت نام دانش آموز در کلاس کنند و از موجودی کیف پول خود در پنل کاربری کسر نمایند.

مدیریت طلب و بدهی

در صورتی که شما تسهیلات مالی خاصی را برای دانش آموزان و یا والدین آنها در نظر می گیرید، می توانید برای کنترل، ثبت و گزارش گیری طلب و بدهی از این امکان استفاده نمایید.

اتصال به تمامی درگاه های بانکی

راهمام با قابلیت اتصال به تمامی درگاه های بانکی اینترنتی بانک ها و انجام پرداخت بصورت اینترنتی، مبالغ پرداختی را بصورت مستقیم به حساب حقیقی و یا حقوقی مرکز آموزشی شما واریز نمایید.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان

در راهمام امکانات جامع ویژه ای برای آموزشگاه های زبان در مقیاس های بزرگ و کوچک از پیش فراهم شده است تا فرایند مدیریت حرفه ای یک آموزشگاه زبان را براحتی فراهم سازد.

بطور مثال در آموزشگاه هایی که زبان های خارجی مختلفی تدریس می کنند، ساماندهی گروه های آموزشی، سطح ها، کلاس ها، و ثبت نام های زبان آموزان هر زبان خارجی براحتی امکان پذیر است. از گزارش گیری آموزشی و مالی تا صدور گواهی تنها بخشی از امکانات متنوع در راهمام است.

یکی دیگر از فرایندهای متداول در یک آموزشگاه زبان، انجام تعیین سطح زبان آموز پیش از ثبت نام در آموزشگاه و یا پیش از ثبت نام در هر ترم است. که این امکان براحتی و با جزئیات در سیستم مدیریت آموزشی راهمام قابل انجام است.

یکپارچه با سیستم های برگزاری کلاس مجازی

یکی از قابلیت های کلیدی و مهم در سیستم مدیریت آموزشی راهمام، یکپارچه بودن با بسترهای نوین برگزاری آموزش مجازی نظیر بیگ بلو باتن و ادوبی کانکت است. به این صورت که دانش آموز و مدرس هر کدام از طریق حساب کاربری خود به لیست کلاس های مجازی و حضوری خود دسترسی داشته و براحتی وارد محیط کلاس مجازی خود می شوند.

طراحی وب سایت آموزشگاه

یکی از خدمات تخصصی تیم راهمام، طراحی وب سایت اختصاصی برای آموزشگاه ها است. به این صورت که  در کنار داشتن سامانه آنلاین مدیریت آموزشگاه، شما مجهز به یک وب سایت زیبا و حرفه ای می شوید، که از طریق آن می توانید اقدام به معرفی آموزشگاه، انتشار اخبار و اطلاعیه ها و کلیه امکانات مورد نیاز جهت داشتن و مدیریت یک وب سایت حرفه ای خواهید نمود.

در واقع با راه اندازی وب سایت برای آموزشگاه، کاربران هم به محتوای وب سایت جهت مشاهده مطالب و صفحات مختلف وب سایت دسترسی داشته و هم ازطریق آن به حساب کاربری خود در سامانه آموزشگاه، جهت انجام امور متداول مانند ثبت نام، مشاهده سوابق، پرداخت شهریه، شرکت در آزمون و یا مشاهده نمرات و غیره دسترسی خواهند داشت.

این یک نوع نرم افزار است که برای کمک به آموزشگاه ها در مدیریت عملیات روزانه خود مانند اطلاعات دانش آموزان و معلمان، برنامه دوره ها، حضور و غیاب، نمرات و صورتحساب طراحی شده است.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه  مدیریت امور اداری را ساده می کند، خطاهای دستی را کاهش می دهد، ارتباطات و همکاری بین مدرسان، کارکنان و دانش آموزان را بهبود می بخشد و داده ها و آمارها را بصورت آنی در مورد عملکرد آموزشگاه ارائه می دهد.

بله، امکان استفاده در همه نوع آموزشگاه ها، مانند آموزشگاه زبان، آموزشگاه موسیقی، آموزشگاه فنی و حرفه ای، آموزشگاه کنکور، آموزشگاه فنی و مهندسی، آموزشگاه ریاضی، آموزشگاه حوزه کودکان و بزرگسالان

نرم افزار مدیریت آموزشگاه راهمام به گونه ای طراحی شده که کاربر پسند، با رابط کاربری ساده و انعطاف پذیر است.

بله، نرم افزار مدیریت آموزشگاه راهمام تحت وب است، و شما می توانید از هرمکان و هر زمان با کامپیوتر و یا موبایل از آن استفاده نمایید.

امنیت برای ما اولویت اصلی است. ما روش های مختلف امنیتی نظیر رمزنگاری، سرورهای ایمن و سایر اقدامات برای محافظت از داده های شما و محرمانه نگه داشتن آنها استفاده می کنیم

بله، بسیاری از امکانات راهمام، قابلیت های سفارشی‌سازی را ارائه می‌دهند که به شما امکان می‌دهد نرم‌افزار را متناسب با نیازهای خاص خود تنظیم کنید.

بله، اکثر امکانات شامل ابزارهای گزارش دهی هستند که به شما امکان می دهد گزارش های مختلفی مانند گزارش حضور و غیاب، گزارش های متنوع و مختلف ثبت نام ها و گزارش عملکرد آموزشگاه را تولید کنید.