نرم افزار مدیریت آموزشگاه راهمام

نرم افزار آنلاین مدیریت آموزشگاه راهمام به مدیران آموزشگاه کمک  می کند تا انجام کلیه امور مربوط به مدیریت یک آموزشگاه، اعم از مدیریت تعیین سطح ها، ثبت نام ها، مدیریت کلاس های حضوری و مجازی، امور مالی، صدور گواهی، اطلاعات دانش آموزان و … را به سادگی مدیریت نمایند.

راهمام با شناخت و راهکارهای صحیح نیازهای رو به رشد آموزشگاه ها و انواع مراکز آموزشی مختلف در طی چندین سال گذشته سعی کرده است که بعنوان کارآمدترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه توسعه پیدا کند.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه راهمام برای انجام انواع عملیات های مدیریت آموزشی و ثبت نام ها، مدیریت مالی، مدیریت منابع و انواع گزارش گیری تولید شده است. با راهمام می توانید براحتی دوره های مختلف را بصورت آنلاین ارائه کنید تا مخاطبین و دانش پذیران براحتی با تلفن همراه و یا کامپیوتر بصورت اینترنتی اقدام به پرداخت شهریه و ثبت نام کنند.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه راهمام

مدیریت دوره ها و کلاس ها

ایجاد و ساماندهی کلاس ها و دوره های آموزشگاه به آسانی در سیستم مدیریت آموزشی راهمام امکان پذیر است. شما می توانید مشخصات مختلفی نظیر انتخاب ترم، تعیین ظرفیت ثبت نام، انتخاب مدرس برای کلاس و دوره، حضور و غیاب، تعیین مبلغ شهریه ثبت نام، انتخاب روز و ساعات برگزاری کلاس و سایر مشخصات دیگر را برای ایجاد و مدیریت کلاس ها و دوره ها استفاده نمایید.

پرداخت اینترنتی شهریه

قابلیت پرداخت  اینترنتی شهریه و ثبت  نام در دوره ها وکلاس ها یکی از بخش های اساسی و کاربردی در نرم افزار آموزشگاه راهمام است. به این صورت که دانش آموزان می توانند از طریق تلفن همراه و یا کامپیوتر وارد سامانه راه اندازه شده راهمام برای آموزشگاه شده و لیست دوره های ارائه شده بهمراه مشخصات را مشاهده و جستجو نموده سپس با انتخاب دوره یا سطح مورد نظراقدام به ثبت نام و پرداخت آنلاین مبلغ شهریه نمایند.

از مزایای ثبت نام اینترنتی و پرداخت آنلاین شهریه، صرفه جویی چشم گیری در زمان و هزینه ها است، که این مزیت هم شامل آموزشگاه و هم دانش آموزان می شود. از صرفه جویی در هزینه های تردد، سوخت و زمان تا صرفه جویی در زمان و هزینه نیروی انسانی جهت پاسخگویی و مدیریت کاغذی و فیزیکی ثبت نام ها و ساماندهی پرونده های ثبت نام دانش آموزان دانست.

از اینرو بهرمندی از این قابلیت بالقوه در آموزشگاه سبب می شود نتایج و تحول اساسی در مدیریت نوین یک آموزشگاه با هدف همگام شدن با  فناوری ها و روش های جدید روز می شود.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان

در راهمام امکانات جامع ویژه ای برای آموزشگاه های زبان در مقیاس های بزرگ و کوچک از پیش فراهم شده است تا فرایند مدیریت حرفه ای یک آموزشگاه زبان را براحتی فراهم سازد.

بطور مثال در آموزشگاه هایی که زبان های خارجی مختلفی تدریس می کنند، ساماندهی گروه های آموزشی، سطح ها، کلاس ها، و ثبت نام های زبان آموزان هر زبان خارجی براحتی امکان پذیر است. از گزارش گیری آموزشی و مالی تا صدور گواهی تنها بخشی از امکانات متنوع در راهمام است.

یکی دیگر از فرایندهای متداول در یک آموزشگاه زبان، انجام تعیین سطح زبان آموز پیش از ثبت نام در آموزشگاه و یا پیش از ثبت نام در هر ترم است. که این امکان براحتی و با جزئیات در سیستم مدیریت آموزشی راهمام قابل انجام است.

طراحی وب سایت آموزشگاه

یکی از خدمات تخصصی تیم راهمام، طراحی وب سایت اختصاصی برای آموزشگاه ها است. به این صورت که  در کنار داشتن سامانه آنلاین مدیریت آموزشگاه، شما مجهز به یک وب سایت زیبا و حرفه ای می شوید، که از طریق آن می توانید اقدام به معرفی آموزشگاه، انتشار اخبار و اطلاعیه ها و کلیه امکانات مورد نیاز جهت داشتن و مدیریت یک وب سایت حرفه ای خواهید نمود.

در واقع با راه اندازی وب سایت برای آموزشگاه، کاربران هم به محتوای وب سایت جهت مشاهده مطالب و صفحات مختلف وب سایت دسترسی داشته و هم ازطریق آن به حساب کاربری خود در سامانه آموزشگاه، جهت انجام امور متداول مانند ثبت نام، مشاهده سوابق، پرداخت شهریه، شرکت در آزمون و یا مشاهده نمرات و غیره دسترسی خواهند داشت.

این یک نوع نرم افزار است که برای کمک به آموزشگاه ها در مدیریت عملیات روزانه خود مانند اطلاعات دانش آموزان و معلمان، برنامه دوره ها، حضور و غیاب، نمرات و صورتحساب طراحی شده است.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه  مدیریت امور اداری را ساده می کند، خطاهای دستی را کاهش می دهد، ارتباطات و همکاری بین مدرسان، کارکنان و دانش آموزان را بهبود می بخشد و داده ها و آمارها را بصورت آنی در مورد عملکرد آموزشگاه ارائه می دهد.

بله، امکان استفاده در همه نوع آموزشگاه ها، مانند آموزشگاه زبان، آموزشگاه موسیقی، آموزشگاه فنی و حرفه ای، آموزشگاه کنکور، آموزشگاه فنی و مهندسی، آموزشگاه ریاضی، آموزشگاه حوزه کودکان و بزرگسالان

نرم افزار مدیریت آموزشگاه راهمام به گونه ای طراحی شده که کاربر پسند، با رابط کاربری ساده و انعطاف پذیر است.

بله، نرم افزار مدیریت آموزشگاه راهمام تحت وب است، و شما می توانید از هرمکان و هر زمان با کامپیوتر و یا موبایل از آن استفاده نمایید.

امنیت برای ما اولویت اصلی است. ما روش های مختلف امنیتی نظیر رمزنگاری، سرورهای ایمن و سایر اقدامات برای محافظت از داده های شما و محرمانه نگه داشتن آنها استفاده می کنیم

بله، بسیاری از امکانات راهمام، قابلیت های سفارشی‌سازی را ارائه می‌دهند که به شما امکان می‌دهد نرم‌افزار را متناسب با نیازهای خاص خود تنظیم کنید.

بله، اکثر امکانات شامل ابزارهای گزارش دهی هستند که به شما امکان می دهد گزارش های مختلفی مانند گزارش حضور و غیاب، گزارش های متنوع و مختلف ثبت نام ها و گزارش عملکرد آموزشگاه را تولید کنید.