قیمت

یکی از دلایل محبوبیت و برجسته بودن راهمام در بین مشتریان، مدل کاملا مقرون بصرفه هزینه استفاده از آن است، که بر اساس کارمزد ثبت نام است.

کارمزد ثبت نام چیست؟

کارمزد ثبت نام یعنی شما بجای پرداخت هزینه هنگفت تهیه یک سامانه آنلاین و هزینه پشتیبانی، شما تنها مبلغ کارمزد بسیار ناچیزی در هنگام ثبت نام هر دانش آموز در کلاس پرداخت می کنید. و در زمانی که هیچگونه ثبت نامی ندارید از تمامی امکانات سامانه راهمام، داشتن یک وب سایت شیک و حرفه ای و پشتیبانی قدرتمند بصورت رایگان بهرمند می شوید!

پرداخت به روش کارمزدی چه مزیتی برای شما دارد؟

  • شما هیچگونه هزینه هنگفت اولیه برای تهیه یک سامانه آنلاین و پشتیبانی پرداخت نمی کنید. عملا همه چیز بصورت رایگان برای شما راه اندازی می شود!
  • شما تنها زمانی که ثبت نام دانش آموز داشته باشید پرداخت می کنید. یعنی در مدت زمانی که ثبت نام ندارید از تمام امکانت بصورت رایگان استفاده می کنید.
  • شما هیچگونه هزینه جانبی بابت پشتیبانی پرداخت نمی کنید. تیم پشتیبانی فنی و مشاوره ای و آموزشی همواره در کنار شماست.

چرا هزینه مبتنی بر تعداد دانش آموز است؟

زیرا میزان ترافیک و مصرف منابع سخت افزاری و نرم افزاری در مراکز آموزشی بزرگ نظیر موسسات آموزشی بزرگ کاملا متفاوت با مراکز آموزشی کوچک نظیر آموزشگاه ها، مهدها و پیش دبستانی ها است، و برای هر کدام تمهیدات خاصی در میزبانی و پشتیبانی صورت می گیرد.

آیا ثبت اولیه اطلاعات دانش آموز بمعنی ثبت نام است و نیازمند خرید لایسنس است؟

خیر. تنها زمانی که یک دانش آموز را در یک کلاس ثبت نام می کنید و یا خود دانش آموز در یک کلاس ثبت نام کند نیازمند داشتن اعتبار لایسنس است.

تعرفه راهمام

950 تومان

تعداد دانش آموزان مورد نظر برای ثبت نام را در کادر متنی زیر وارد نمایید تا مبلغ قابل پرداخت محاسبه شود.

وب سایت

ویژه مراکز آموزشی که فاقد وب سایت هستند.

شما صاحب یک آدرس منحصر بفرد اینترنتی می شوید، مانند (www.example.ir) که بر روی آن یک وب سایت شیک و حرفه ای برای معرفی مرکز آموزشی شما و همچنین اطلاع رسانی و انتشار اخبار، تصاویر راه اندازی می شود.

300،000 تومان (سالیانه)

شرایط خاصی جهت همکاری با ما دارید؟
لطفا با ما درمیان بگذارید