سوالات متداول

راهمام چیست؟

راهمام (راهکار مدیریت آموزشی مروارید) یک سامانه تحت وب جامع مدیریت آموزشی ویژه موسسات آموزشی، آموزشگاه ها، مهدکودک ها، واحد های آموزش ارگان ها و سازمان ها است.

راهمام صفر تا صد فرایند مدیریت امور آموزشی را با امکانات جامع و متنوع مانند مدیریت ثبت نام ها، مدیریت دانش آموزان، دانشجویان و یا کارآموزان، مدیریت شعب و نمایندگی ها، امورمالی، ثبت نام آنلاین، انبارداری و منابع انسانی و تمامی امکانات مورد نیاز جهت ثبت، پردازش، آمار و گزارش گیری از داده ها را ارائه می کند.


عناوین دیگر راهمام چیست؟

نرم افزار مدیریت موسسه آموزشی راهمام
نرم افزار مدیریت آموزشگاه راهمام
نرم افزار مدیریت پیش دبستانی راهمام
نرم افزار مدیریت مهد کودک راهمام
نرم افزار مدیریت کلاسهای آموزشی راهمام
نرم افزار ثبت نام دوره های آموزشی راهمام
نرم افزار مدیریت آموزشی راهمام
Rahmam Education ERP


پس از سفارش محصول چه چیزی را دریافت می کنید؟

شما صاحب یک آدرس منحصر بفرد اینترنتی می شوید، مانند (www.example.ir) که از طریق آن هم به سامانه مدیریت آموزشی راهمام جهت انجام تمامی امور آموزشی اعم از ثبت نام، مدیریت دانش آموزان، مدیریت کلاس ها یا دوره ها و کلیه امکانات مورد نیاز جهت مدیریت امور آموزشی دسترسی خواهید داشت. بعلاوه یک وب سایت شیک و حرفه ای برای معرفی مرکز آموزشی شما و همچنین اطلاع رسانی و انتشار فعالیت ها، اخبار، آموزش ها، تصاویر و کلی کار دیگه...


آیا باید نرم افزاری را بر روی کامپیوتر یا تلفن همراه نصب کنم؟

خیر. شما هیچگونه نیازی به نصب برنامه ای بر روی کامپیوتر نخواهید داشت. و تمامی کارها بصورت آنلاین و از طریق کامپیوتر، لب تاپ یا تلفن همراه و در هر جایی که هستید انجام خواهید داد.


آیا در سامانه راهمام دانش آموزان و یا والدین می توانند از طریق تلفن همراه ثبت نام و پرداخت کنند؟

بله. دانشجویان، دانش آموزان و یا والدین آنها می توانند در یک محیط کاربر پسند و بسیار آسان فرایند ثبت نام و پرداخت آنلاین شهریه اقدام نمایند و در انتها رسید ثبت نام خود را که حاوی مشخصات کامل ثبت نام بهمراه توضیحات دلخواه شما را دریافت نمایند.


کارمزد ثبت نام چیست؟

کارمزد ثبت نام یعنی شما بجای پرداخت هزینه هنگفت تهیه یک سامانه آنلاین و هزینه پشتیبانی، شما تنها مبلغ کارمزد بسیار ناچیزی در هنگام ثبت نام هر دانش آموز در کلاس پرداخت می کنید. و در زمانی که هیچگونه ثبت نامی ندارید از تمامی امکانات سامانه راهمام، داشتن یک وب سایت شیک و حرفه ای و پشتیبانی قدرتمند بصورت رایگان بهرمند می شوید!


چرا هزینه مبتنی بر تعداد دانش آموز است؟

زیرا میزان ترافیک و مصرف منابع سخت افزاری و نرم افزاری در مراکزی آموزشی بزرگ نظیر موسسات آموزشی بزرگ کاملا متفاوت با مراکز آموزشی کوچک نظیر آموزشگاه ها، مهدها و پیش دبستانی ها است، و برای هر کدام تمهیدات خاصی در میزبانی و پشتیبانی صورت می گیرد.