نرم افزار مدیریت موسسات آموزشی راهمام

مدیران موسسات آموزشی موفق و پیشرو بشکل مستمر بدنبال راه حل ها و راهکارهای نوین مبتنی بر فناوری های روز برای بهبود شرایط کمی و کیفی خدمات موسسه آموزشی خود هستند، یکی از گذرگاه های اصلی تحقق این امر استفاده از ظرفیت های حداکثری فناوری اطلاعات و بصورت ویژه راهکارهای ویژه نرم افزاری است. تا بتوان مدیریت نوین و نظارت دقیق بر عملکرد موسسه آموزشی تحقق یابد.

نرم افزار مدیریت موسسات آموزشی راهمام یک راهکار ویژه و جامع برای مدیریت کارآمد یک موسسه آموزشی در مقیاس های بزرگ و کوچک است. امکانات کاربردی متنوع مدیریتی، نظارتی و گزارشی سبب شده است که مدیران با تجربه موسسات آموزشی نگاه متمایزی به راهمام داشته باشند.

مدیریت موسسات آموزشی​ در راهمام
مدیریت شعب در راهمام

مدیریت نمایندگی ها و شعب

راهمام یک راهکاری ویژه برای موسسات آموزشی در مقایسهای بزرگ، متوسط است، که دارای نمایندگی ها و شعب مختلف در استان ها و شهرها بوده و نیازمند متمرکز کردن داده ها و اطلاعات جهت کنترل، مدیریت، آمار و گزارش گیری است.

راهمام این امکان را به شما می دهد که تمامی شعب و نمایندگی های خود را با تخصیص مدیران آنها در سامانه تعریف نموده و هر شعبه بصورت مستقل و مدیریت شده از مرکز فعالیت نمایند.

مدیران نمایندگی ها هم بصورت مستقل و از حساب کاربری خود به تمامی امکانات لازم جهت مدیریت شعبه خود اعم از مدیریت دانش آموزان، ثبت نام آنلاین، مدیریت کلاس ها، امور مالی، گزارشات متنوع و … در اختیار دارند.

مدیریت شعب در راهمام

امکانات جامع و متنوع

نرم افزار مدیریت موسسه آموزشی راهمام دارای امکانات مختلفی نظیر پایش فعالیت شعب و نمایندگی ها در استان ها و شهرهای مختلف، متمرکز بودن اطلاعات و یکپارچه بودن امکانات، انواع گزارش گیری های مالی و آموزشی، ابزارها و امکانات ارتباطی، مدیریت دپارتمان ها و گروه های آموزشی تنها بخشی از امکانات جامع نرم افزار آنلاین مدیریت موسسه آموزشی راهمام است.