نرم افزار مدیریت موسسات آموزشی راهمام

مدیران موسسات آموزشی موفق و پیشرو بشکل مستمر بدنبال راه حل ها و راهکارهای نوین مبتنی بر فناوری های روز برای بهبود شرایط کمی و کیفی خدمات موسسه آموزشی خود هستند، یکی از گذرگاه های اصلی تحقق این امر استفاده از ظرفیت های حداکثری فناوری اطلاعات و بصورت ویژه راهکارهای ویژه نرم افزاری است. تا بتوان مدیریت نوین و نظارت دقیق بر عملکرد موسسه آموزشی تحقق یابد.

نرم افزار مدیریت موسسات آموزشی راهمام یک راهکار ویژه و جامع برای مدیریت کارآمد یک موسسه آموزشی در مقیاس های بزرگ و کوچک است. امکانات کاربردی متنوع مدیریتی، نظارتی و گزارشی سبب شده است که مدیران با تجربه موسسات آموزشی نگاه متمایزی به راهمام داشته باشند.

مدیریت موسسات آموزشی​ در راهمام
مدیریت شعب در راهمام

مدیریت نمایندگی ها و شعب

راهمام یک راهکاری ویژه برای موسسات آموزشی در مقایسهای بزرگ، متوسط است، که دارای نمایندگی ها و شعب مختلف در استان ها و شهرها بوده و نیازمند متمرکز کردن داده ها و اطلاعات جهت کنترل، مدیریت، آمار و گزارش گیری است.

راهمام این امکان را به شما می دهد که تمامی شعب و نمایندگی های خود را با تخصیص مدیران آنها در سامانه تعریف نموده و هر شعبه بصورت مستقل و مدیریت شده از مرکز فعالیت نمایند.

مدیران نمایندگی ها هم بصورت مستقل و از حساب کاربری خود به تمامی امکانات لازم جهت مدیریت شعبه خود اعم از مدیریت دانش آموزان، ثبت نام آنلاین، مدیریت کلاس ها، امور مالی، گزارشات متنوع و … در اختیار دارند.

مدیریت شعب در راهمام

امکانات جامع و متنوع

نرم افزار مدیریت موسسه آموزشی راهمام دارای امکانات مختلفی نظیر پایش فعالیت شعب و نمایندگی ها در استان ها و شهرهای مختلف، متمرکز بودن اطلاعات و یکپارچه بودن امکانات، انواع گزارش گیری های مالی و آموزشی، ابزارها و امکانات ارتباطی، مدیریت دپارتمان ها و گروه های آموزشی تنها بخشی از امکانات جامع نرم افزار آنلاین مدیریت موسسه آموزشی راهمام است.

مدیریت مالی موسسه آموزشی

مدیریت مالی یک جنبه حیاتی در اداره یک موسسه آموزشی است. از مدیریت شهریه و هزینه‌ها گرفته تا پیگیری هزینه‌ها و تهیه گزارش‌ها، مدیریت مالی یک فرآیند مداوم است که نیاز به دقت و دقت دارد. خوشبختانه نرم افزار مدیریت موسسات آموزشی راهمام مدیریت امور مالی و تضمین سلامت مالی موسسات را آسان کرده است.

یکی از ویژگی های کلیدی نرم افزار مدیریت موسسات آموزشی راهمام، توانایی آن در انجام صورتحساب و پرداخت است. که این شامل پیگیری پرداخت شهریه و هزینه، و ایجاد رسید و فاکتور است که در نهایت به مؤسسات کمک می‌کند تا از اشتباهات دستی که می‌تواند منجر به سوء مدیریت مالی شود، اجتناب کنند.