امکانات راهمام

این صفحه حاوی امکانات شاخص و کلیدی راهمام است و در صورت نیاز به آگاهی از جزئیات امکانات موجود در راهمام، لطفا از بخش تماس با ما اقدام نمایید تا کارشناسان در پشتیبابی پاسخگوی سوالات شما باشند.

امکانات راهمام

چه چیزی را دریافت می کنید؟

تمامی امور کاملا اینترنتی و همیشه در دسترس و عدم نیاز به نصب نرم افزار بر روی کامپیوتر!

شما صاحب یک آدرس منحصر بفرد اینترنتی می شوید، مانند (www.example.ir) که از طریق آن هم به سامانه مدیریت آموزشی راهمام جهت انجام تمامی امور آموزشی اعم از ثبت نام، مدیریت دانش آموزان، مدیریت کلاس ها یا دوره ها و کلیه امکانات مورد نیاز جهت مدیریت امور آموزشی دسترسی خواهید داشت. بعلاوه یک وب سایت شیک و حرفه ای برای معرفی مرکز آموزشی شما و همچنین اطلاع رسانی و انتشار فعالیت ها، اخبار، آموزش ها، تصاویر و کلی کار دیگه...

یعنی در واقع شما هیچگونه نیازی به نصب برنامه ای بر روی کامپیوتر نخواهید داشت. و تمامی کارها بصورت آنلاین و از طریق کامپیوتر، لب تاپ یا تلفن همراه و در هر جایی که هستید انجام خواهید داد.

پس خودتان را برای تحولی شگرف آماده کنید! نگران نباشید، ما همواره در کنار شما هستیم.

امکانات راهمام
ثبت نام و پرداخت آنلاین شهریه

ثبت نام و پرداخت آنلاین شهریه

دانشجویان، دانش آموزان و یا والدین آنها می توانند در یک محیط کاربر پسند و بسیار آسان فرایند ثبت نام و پرداخت آنلاین شهریه اقدام نمایند و در انتها رسید ثبت نام خود را که حاوی مشخصات کامل ثبت نام بهمراه توضیحات دلخواه شما را دریافت نمایند.

کاربری آسان
کاربری آسان

کاربری آسان

با توجه به نوع کاربران دارای نقش در راهمام اعم از دانش آموز/والدین، مدرسان، مدیران شعب، مدیران مرکزی و ... می توان گفت که اکثریت کاربران این نوع از سیستم های نرم افزاری طیف مختلفی از توانایی کار با کامپیوتر و استفاده از ابزارهای نوین را دارا می باشند.

از اینرو یکی از پارامترهای بسیار مهم و اساسی در تولید و توسعه راهمام، توجه ویژه به امکان استفاده آسان از امکانات و ایجاد ارتباط بسیار خوب با مفاهیم و المان های موجود در سامانه است.

ما در مروارید بصورت مداوم رفتار کاربران در هنگام استفاده از محصولاتمان را رصد می کنیم تا چالش های استفاده از امکانات ارائه شده را به حداقل برسانیم.

امکانات شاخص مدیریت آموزشی در راهمام

امکانات شاخص مدیریت آموزشی در راهمام

مدیریت ترم و یا سال تحصیلی

در راهمام ساماندهی ساختار دوره ثبت نام ها نظیر ترم یا سال تحصیلی به آسانی انجام می شود. و شما می توانید بطور مثال خصوصیاتی نظیر چون تاریخ شروع و پایان ترم یا سال تحصیلی را مشخص نمایید
همچنین شما می توانید گزارش گیری بر اساس ترم و یا سال تحصیلی انجام داده و یا ترم ها/سال تحصیلی ها را با هم مقایسه نمایید، تا راهمام اطلاعات مفیدی را برای شما نمایش دهد.

مدیریت دپارتمان ها و گروه های آموزشی

در صورتی که موسسه آموزشی یا مرکز آموزشی شما دپارتمان ها (بخش ها) و گروه های آموزشی مختلفی دارا است، راهمام این امکان را به شما می دهد که به آسانی تمامی دپارتمان ها و گروه های آموزشی مرتبط با آنها را ساماندهی نمایید.

مدیریت سطح ها و یا دوره ها

در راهمام شما می توانید سطح ها و یا دوره ها را بهمراه اعمال پارامترهایی نظیر سطح یا دوره پیش نیاز، گروه آموزشی مرتبط، محدوده سنی، مبلغ و ... تعریف نمایید.

مدیریت کلاس ها

مدیریت کلاس ها در راهمام به آسانی انجام می شود و شما به راحتی می توانید با انتخاب نوع سطح یا دوره به تعداد دلخواه کلاس (section) با خصوصیاتی نظیر ترم یا سال تحصیلی، مدرس، ظرفیت مجاز، جنسیت و سایر خصوصیات مورد نیاز را ثبت نمایید تا دانش آموزان بتوانند براحتی و بصورت آنلاین در این کلاس ها ثبت نام کنند.

مدیریت اطلاعات دانش آموزان

در راهمام در کنار وجود امکان ایجاد و مدیریت اطلاعات دانش آموزان توسط کاربران مدیریت مرکز آموزشی، خود دانش آموزان و یا والدین آنها هم می توانند بصورت آنلاین اطلاعات و مشخصات فردی خود را بصورت آنلاین در راهمام ثبت اولیه کنند و سپس اقدام به ثبت نام در کلاس مورد نظر کنند.

تعیین سطح دانش آموز

در بسیاری از سیستم های آموزشی، دانش آموز پیش از ثبت نام و شروع یادگیری میبایست سطح و مهارت آن توسط کارشناس و یا مدرس معیین شده از جانب موسسه یا آموزشگاه مشخص شود تا در سطح مناسبی قرار گیرد.
راهمام امکان مدیریت و گزارش گیری تعیین سطح دانش آموزان را پیش از ثبت نام و شروع فرایند یادگیری را بصورت ویژه فراهم می کند.

حضور و غیاب، نمرات و گواهی پایان دوره

در راهمام مدرسان نقش ویژه ای ایفا می کنند، آنها می توانند با ورود به حساب کاربری خود و مشاهده لیست کلاسهای ثبت شده برای آنها به دانش آموزانی که در کلاس ثبت نام کرده اند دسترسی داشته باشند.
مدرسان از حساب کاربری خود می توانند به حضور و غیاب دانش آموزان، و نمرات دانش آموزان را ثبت نمایید.
راهمام بصورت خودکار پس از اتمام دوره آموزش گواهی پایان دوره دانش آموز را بر اساس الگوی از پیش تعریف شده توسط موسسه یا آموزشگاه صادر نمایید.

گزارش گیری متنوع

امکان گزارش گیری متنوع از میزان ثبت نام ها بر اساس پارامترهای متفاوتی نظیر، تاریخ، سطح یا عنوان دوره، مدرس، شعب، ترم یا سال تحصیلی و ... وجود دارد که به شما کمک می کند دید و تسلط بسیار خوبی بر روند آموزش و مرکز آموزشی خود داشته باشید.

مدیریت نمایندگی ها و شعب

مدیریت نمایندگی ها و شعب

راهمام یک راهکاری ویژه برای موسسات آموزشی در مقایسهای بزرگ، متوسط است، که دارای نمایندگی ها و شعب مختلف در استان ها و شهرها بوده و نیازمند متمرکز کردن داده ها و اطلاعات جهت کنترل، مدیریت، آمار و گزارش گیری است.

راهمام این امکان را به شما می دهد که تمامی شعب و نمایندگی های خود را با تخصیص مدیران آنها در سامانه تعریف نموده و هر شعبه بصورت مستقل و مدیریت شده از مرکز فعالیت نمایند.

مدیران نمایندگی ها هم بصورت مستقل و از حساب کاربری خود به تمامی امکانات لازم جهت مدیریت شعبه خود اعم از مدیریت دانش آموزان، ثبت نام آنلاین، مدیریت کلاس ها، امور مالی، گزارشات متنوع و ... در اختیار دارند.

مدیریت نمایندگی ها و شعب
امکانات شاخص مدیریت مالی و حسابداری در راهمام

امکانات شاخص مدیریت مالی و حسابداری در راهمام

پرداخت آنلاین شهریه

فراگیران و یا والدین آنها براحتی و بصورت اینترنتی و از طریق درگاه بانکی می توانند اقدام به پرداخت شهریه و یا مبلغ دوره کنند.

مدیریت و پرداخت اقساط بصورت آنلاین

از بخش مدیریت امکان تعریف ثبت نام از نوع قسطی وجود دارد و دانش آموز می تواند مبلغ شهریه و یا دوره را بصورت قسطی و بصورت آنلاین پرداخت کند.

تعریف انواع استثناء ها برای ثبت نام

امکان ثبت نام دانش آموز با مبلغ اختصاصی بهمراه برچسب خاص وجود دارد، بطور مثال اگر تسهیلاتی را برای مراکز خاص در نظر دارید این امکان بسیار کاربردی خواهد بود.

تعرفه بندی اختصاصی

شما می توانید تعرفه بندی اختصاصی را برای هزینه سطح ها و یا دوره ها در شعب دلخواه خود ایجاد نمایید، بطور مثال در صورتی که در روستاها تعرفه خاصی را برای ثبت نام در نظر گرفته اید، شما می توانید از این امکان سودمند تعرفه بندی اختصاصی استفاده نمایید.

حساب اعتباری

کاربران مدیر و یا مدیران شعب می توانند حساب اعتباری خود را در سامانه افزایش دهند و به منظور کاهش مراجعه به درگاه بانکی و ورود مجدد مشخصات کارت بانکی اقدام به ثبت نام دانش آموز در کلاس کنند و از موجودی حساب اعتباری خود در پنل کاربری کسر نمایند.

مدیریت طلب و بدهی

در صورتی که شما تسهیلات مالی خاصی را برای دانش آموزان و یا والدین آنها در نظر می گیرید، می توانید برای کنترل، ثبت و گزارش گیری طلب و بدهی از این امکان استفاده نمایید.

اتصال به تمامی درگاه های بانکی

راهمام با قابلیت اتصال به تمامی درگاه های بانکی اینترنتی بانک ها و انجام پرداخت بصورت اینترنتی، مبالغ پرداختی را بصورت مستقیم به حساب حقیقی و یا حقوقی مرکز آموزشی شما واریز نمایید.

مدیریت سفارش محصولات و ابزارهای آموزشی و انبارداری آن

مدیریت ابزارهای آموزشی و انبارداری آن

در اکثر موسسات آموزشی بزرگ که ابزارها و محصولات آموزشی خاص خود را در فرایند آموزش بکار می گیرند، سازوکار خاصی در تهیه و توزیع این اقلام دارا می باشند که مدیریت آن بصورت دستی کار منجر به سردرگمی و پچیده شدن مدیریت آن خواهد شد.

راهمام مدیریت تمامی این مراحل از سفارش، توزیع تا انبارداری اقلام را در یک محیط یکپارچه ارائه می کند که در نتیجه به مدیران مرکزی کنترل کامل بر محصولات و قابلیت گزارش گیری را بسیار آسان کرده است.

مدیریت کاربران و سطح دسترسی

مدیریت کاربران و سطح دسترسی

شما می توانید برای کارکنان موسسه و یا آموزشگاه خود با توجه به سمت و وظایف محوله اداری و عملیاتی، سطح دسترسی های متفاوتی را در سامانه تعریف نمایید

بطور مثال: امکان تقسیم دسترسی به امور مالی، امور آموزشی، امور دانش آموزان، امور روابط عمومی و ... را تعریف و کنترل نمایید و با توجه به سطح دسترسی های تعریف شده توسط شما، به منابع و اطلاعات موجود در سامانه دسترسی خواهند داشت.

نیاز به امکانات اختصاصی دارید؟

در صورتی که موسسه یا مرکز آموزشی شما روش متفاوتی در اجرای برخی از فرایندها داراست و نیازمند امکانات اختصاصی هستید؟
تیم فنی راهمام آماده همکاری جهت توسعه و افزودن امکانات اختصاصی برای شماست.

تماس با ما